O Firmie:
Firma LAKI z Jeleniej Góry działa na rynku od 1986 roku i specjalizuje się w profesjonalnej produkcji mebli drewnianych.


Nasze produkty wykonane są z europejskiego drewna bukowego pochodzącego z ekologicznych lasów. Firma specjalizuje się głównie w produkcji mebli dziecięcych oraz mebli ogrodowych, między innymi w produkcji wózków dr ewnianych idealnych do przewożenia i składowania zabawek oraz narzędzi ogrodowych.


Firma LAKI jest zakładem produkcyjnym prowadzonym przez doświadczonych specjalistów, której celem jest osiąganie wysokiej jakości poprzez zrównoważoną i przyjazną środowisku produkcję.
Te wartości odzwierciedlone są w naszych produktach, które wykonane są z:
- wysokogatunkowego i starannie wyselekcjonowanego drewna pochodzącego z certyfikowanych, ekologicznie zarządzanych lasów,
- ekologicznych i certyfikowanych lakierów oraz klei, bezpiecznych dla dziecka zgodnie z normą EN71.


Produkty firmy LAKI są solidne, bezpieczne, przyjazne środowisku, łatwe do złożenia oraz dostosowane do użycia w domu i na dworze.


Oferowane produkty spełniają wszystkie międzynarodowe standardy bezpieczeństwa:
- znak CE – produkty spełniają wymogi ustalone przez Unię Europejska,
- certyfikat FSC - drewno pochodzi z ekologicznie
zarządzanych lasów, w których spełnione są zasady Dobrej Gospodarki Leśnej.


Dostarczamy produkty bezpieczne i wysokiej jakości, które mogą być rozpowszechniane na światowym rynku. Jesteśmy otwarci również na nowe pomysły i propozycje współpracy.


Zapraszamy do współpracy


Maciej Juzwa
 
 
 
 
 
 
 
Copyright © 2012- LAKI Original est. 1986 · Maciej Juzwa
Jelenia Góra - POLAND